Cagiva Coustom

850EUR

Cagiva Coustom, половен мотоцикл, чопер

10,000 km
2008 година
двотактен, 125 cm/3
воздушно ладење
30 hp
бензин
мануелен менувач
црна


Дополнителни карактеристики

Електричен стартер - Анласер

Дополнителна информација

Chopper/Coustom PRODAVAM MOTOR COPER 2008godina 125 KUBICI VO ODLICNA SOSTOJBA KOKO NOV

Контакт

Cagiva Coustom во Битола
Локација: Битола

Авто плац АН-ГО ШПЕД
Телефон: 070 / 207 721
Телефон: 047 / 609 727
Веб сајт: angosped.mobile24.mk

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.